Treść główna

W Centrum Wodne Laguna aktywność fizyczna idzie w parze z edukacją ekologiczną. W hali kasowej Aquaparku rozgościł się ogólnodostępny i darmowy kącik edukacyjny.

W oczekiwaniu na rodzica kupującego bilety czy rodzeństwo korzystające z lekcji pływania lub po prostu odpoczywając po aktywnościach w wodzie, najmłodsi bywalcy naszej wodnej atrakcji mogą przeżywać interaktywne przygody w specjalnie przygotowanym dla nich miejscu! Zielony kącik pełen jest zagadek, łamigłówek, rebusów i zadań. To miejsce sprzyjające przede wszystkim edukacji ekologicznej, a nauka jest zawsze ciekawsza w otoczeniu innych szkrabów. Kolorowe elementy zawierają m.in. układanki, gry logiczne i interaktywne, a nawet liczydło i tabliczkę mnożenia.

Kącik powstał jako jedno z wielu działań ekologicznego projektu "Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w Gryfinie", realizowanego przez Gminę Gryfino w ramach Funduszu EOG. Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie www.klimatgryfino.pl.

O innych atrakcjach naszego gryfińskiego aquaparku na: https://cwlaguna.pl/chapter_309000.asp

 

 

Najbliższe wydarzenia

Wystawa fotografii "Wspomnienie zimy"
23 03 2023 - 23 03 2023
Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie
Wystawa fotografii "Wspomnienie zimy"
24 03 2023 - 24 03 2023
Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie
7. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy
03 05 2023 - 03 05 2023
Nabrzeże Miejskie w Gryfinie